Tivibuspor Kanalinda Farkliliklar Oluşturuyoruz

Tivibuspor Kanalinda Farkliliklar Oluşturuyoruzİzlediğiniz yayınların kalitesini yükselterek sizlerin yaşamış olduğu keyfi yükseltiyoruz. Bu sezon ülkemizde çok heyecanlı karşılaşmalar oynanmaya devam ediyor. Takımlar sahada istedikleri mücadeleleri sunarken taraftarlar da büyük bir heyecanla onları takip ediyor. Yeni kurulun takımlar çok iyi düzeyde performanslar gösterirken sizlerde izlediğinizde bu durumu kolaylıkla anlayacaksınız. Yeni alınan oyuncuların takıma yaptıkları katkı çok iyi düzeydedir. Neredeyse bütün takımların bu sezon iyi bir gelişim göstermesi lig heyecanını da artıran önemli bir faktör oldu. Bütün takımlar biribirnden puan alabiliyorlar. Geride kalan üç haftaya baktığımızda da bu sonucu görebiliyoruz. Puan kaybetmeyen tek takım Galatasaray olarak karşımıza çıkıyor. Bunu sağlayan önemli sebeplerden bir tanesi takım kalitelerini üst düzeye çıkarmış olmalarıdır.

Süper Ligde Şov Devam Ediyor


Milli takımların mücadelelerinden dolayı kısa bir araya giren lig kaldığı yerden yeniden başlıyor. Henüz puan kaybetmeyen tek takım olarak karşımıza çıkan takımın Galatasaray olduğundan bahsetmiştik. Bunun nedeni oyuncuların göstermiş oldukları üstün mücadele olduğu gibi futbolcuların kumaş kalitesinin de yüksek olmasıdır. Yetenekli oyuncular birde takım oyununu oynamayı başarabildiği için bütün engelleri kazanarak aşmaya devam ediyor. Taraftar nezdinde de olumlu karşılanan bu sonuçlar tribünlerdeki destek sayısının artmasıyla anlaşılıyor. Tivibuspor izle sayesinde sahada oynanan oyunların hiçbir dakikasını kaçırmayacaksınız. Stada gidemeyenler için bu atmosferi kanalımız ile sizin evinize getiriyoruz.

Takımlar Verilen Arayı İyi DeğerlendirdiDünya kupası karşılamaları bu haftaya damgasını vurdu. Takımların kazanmış oldukları maçlar bütün ülkece coşku ile karşılandı. Bu karşılaşmaları da sitemizden kolaylıkla ve HD bir şekilde izleyebildiğinizi biliyoruz. Aynı şekilde başlayacak olan süper lig karşılaşmasını da HD Tivibuspor izlesayesinde yaşayabileceksiniz. Takımlar verilen arayı iyi değerlendirdi. Bu süre boyunca takım oyunlarını geliştirmeye çalıştılar. Yeni taktik ve teknik anlamında da çalışmalarını sürdüren ekipler bakalım karşımıza nasıl bir geri dönüş ile çıkacaklar. Milli takımlara çağrılmayan oyuncular da kendilerini geliştirebilmek için bireysel antrenmanlar yaptılar. Kondisyon bakımından güçlenmek isteyen bu futbolcular her zaman olduğundan daha güçlü bir şekilde sahaya çıkmak istiyor. Takımların kaliteli olması nedeni ile forma yarışındaki heyecan da bitmiyor. Sizlerde bu mücadeleleri bizim aracılığımız ile takip edebileceksiniz.

Hiç yorum yok: