Letonya - Büyük Britanya basket macini izle 4 Eylul

Letonya - Büyük Britanya maci bitmistirBurak Yılmaz: 30-31 yaşındaki arkadaşlarım futbolu bıraktı


Basın toplantısında yabancı kuralı hakkında açıklamalarda bulunan Burak, ''Türk arkadaşlarımın daha fazla oynamasını isterim. Yabancı kuralından sonra benim 30-31 yaşındaki arkadaşlarım futbolu bıraktı. ''açıklamasını yaptı. Bu açıklamalardan sonra herkesin merak ettiği konu bu futbolcuların kim olduğuydu. Fanatik ekibi olarak bu konuyu araştırdık ve şu isimlere ulaştık. Hazırlayan - Kaan Karahan

Milli futbolcu Burak Yılmaz, 2018 Dünya Kupası Elemeleri'ndeki Hırvatistan maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Basın toplantısında Süper Lig'deki yabancı kuralıyla ilgili soruya yanıt veren Burak ''Yabancı kuralını çıkaran yöneticilere sormak lazım. Benim Türk futbolcusu olarak yabancı kuralıyla ilgili düşüncem nettir.'' ''Türk arkadaşlarımın daha fazla oynamasını isterim. Yabancı kuralından sonra benim 30-31 yaşındaki arkadaşlarım futbolu bıraktı. Bu kaurala saygı duyuyorum ama karşıyım'' dedi. Bu açıklamalardan sonra herkesin merak ettiği konu bu futbolcuların kim olduğu. Fanatik ekibi olarak yaptığımız araştırmalar sonucu bu isimlerin kimler olabileceğini belirledik. Sezer Öztürk - Türkiye'ye Manisaspor forması ile giriş yapan Sezer, 2010 yılında Eskişehirspor'a transfer oldu. Eskişehirspor'da gösterdiği performansla Fenerbahçe'ye imza atan orta saha oyuncusu istenilen performansı gösteremeyince Beşiktaş'a transfer oldu. İstediği kadar forma şansı bulamayan Sezer, Başakşehir'e kiralandıktan sonra 30 yaşında futbolu bıraktı.

Hiç yorum yok: