Tayland - Irak maci canli izle bedava

Tayland - Irak maci bitmistirAsamoah transferinde son dakika


Galatasaray'ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği Kwadwo Asamoah transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. İtalyan Kulübü Juventus, Ganalı futbolcunun bölgesine transfer yapamazsa oyuncuyu vermekten vazgeçecek. İtalya'da transfer dönemi bu gece Türkiye saatiyle 1'de sona erecek. Saatler ilerledikçe Galatasaray'a bir kötü haber de İtalya'dan geldi.

Galatasaray'ın transferini bitirme noktasına geldiği Juventuslu Kwadwo Asamoah'da yeni gelişmeler yaşanıyor. İtalyadan gelen haberler Galatasaray taraftarını üzecek cinsten. Juventus'un Asamoah'ın yerine transfer yapmadan oyuncuyu satmak istemediği öğrenildi. Transfere bitti gözüyle bakılıyor Kwadwo Asamoah ismi uzun süredir Galatasaray'ın gündeminde. Ancak Juventus cephesinin transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. Dün geceden bu yana gelen son dakika haberlerde Sarı-Kırmızılı takımın Asamoah transferini bitirdiği yönündeydi. Galatasaray resmi twitter hesabının bu sabah yaptığı paylaşım ise taraftarı iyice heyecanlandırmıştı.

Juventus transfer yapmazsa bırakmayacak! Galatasaray transfer komitesi oyuncuyu kadroya katmak için girişimlerini sürdürüyor. Juventus ile görüşmeler de devam ediyor ancak Siyah-Beyazlı kulüp oyuncunun yerine transfer yapmazsa Galatasaray'a olumsuz yanıt vereceğini bildirdi. İtalya'da transfer bu gece bitiyor Juventus Asamoah'ın bölgesine transferi bu gece yapmak zorunda çünkü İtalya'da transfer dönemi Türkiye saatiyle gece 01:00'de sona erecek.

Hiç yorum yok: