Greuther Furth - Arminia Bielefeld 6 Agustos 2017

Greuther Furth - Arminia maci bitmistir


Arda Turan Milli Takım'a geri döndü !


Milli takım teknik direktörü Mircea Lucescu, Arda Turan'ı yeniden ay yıldızlı formayı giymesi için ikna etti.

Arda Turan konusunda önemli gelismeler yasaniyor. Fatih Terim'le yasadigi gerginlikler uzun süredir gündemde olan, son olarak ise gazeteci Bilal Mese'yle Milli Takim uçaginda sert tartismalar yasayan Arda Turan, Mircea Lucescu'yla Ispanya'da görüstü, Ay Yildizli formaya dönüs karari aldi.

Lucescu onun için Ispanya'ya gitti

Besiktas-Atiker Konyaspor maçini Samsun'da yerinde takip eden Lucescu, bir gün sonra ise hemen Barselona'ya uçtu ve buradaki Barcelona-Chapecoense öncesi Milli yildizla yemek yedi. Pozitif bir havada geçen yemekte Rumen teknik adam Arda'ya ne kadar degerli bir oyuncu oldugunu ve onu begenerek izledigini anlatti.

Luce: Sevgi ve saygiyi getirecegim

Sözlerine Arda övgüleriyle baslayan Luce, daha sonra ise konuyu son yasanan olaylara getirdi ve "Artik bunlar unutulmali. Ben bu takima sevgi ve saygiyi yeniden getirecegim, birligi saglayacagim. Sen kaptansin, sana ne kadar ihtiyacim oldugunu söylememe gerek yok" diyerek Arda'nin gönlünü kazandi.

Arda: Benim ihtiyacim olan zaten sevgi...

Lucescu'nun samimi yaklasimi karsisinda adeta çözülen Arda Turan, aklindakileri teker teker siralamaya, kafasindaki sorulari birer birer sormaya basladi. "Benim zaten ihtiyacim olan sey sevgi" diyen Arda Turan ve Lucescu arasinda olumlu diyaloglar yasanirken, yemek bitiminde Arda'nin artik Milli Takim'a dönme karari almasi için hiçbir engel kalmamisti.

Fanatik

Hiç yorum yok: